ModaNovosti

Kakve kupaće kostime ovog ljeta nose supermodeli?

Ako ste u potrazi za savršenim kupaćim kostimom, mogli bi vam pomoći upravo supermodeli. Emily Ratajkowski i Candice Swanepoel neumorno na Instagramu reklamiraju vlastite linije kupaćih kostima, dok Alessandra Ambrosio, Kendall Jenner, Bella Hadid i druge poznate manekenke jednostavno dijele fotografije s odmora koje nam također služe kao inspiracija.

Kako nositi kupaći kostim u trudnoći najbolje zna Chanel Iman, dok je Lily Aldridge savršen primjer kako ovog ljeta nositi retro modele kupaćih kostima. U nastavku otkrijte kako supermodeli ovog ljeta nosi kupaće ksotime i inspirirajte se.

Grow baby bump grow

A post shared by Chanel Iman (@chaneliman) on

Didn’t last long….

A post shared by Adwoa Aboah (@adwoaaboah) on

Dreaming of the beach🌴🤗🐚

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

🍓🍓🍓

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Hmmmm Where should I go this summer? 🤔

A post shared by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on

Happy Monday 😁 🍇🍉🍓🍐🍊

A post shared by Magdalena Frackowiak 🕊 (@frackowiakmagdalena) on

two is company

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Bronze 🐰 @beachbunnyswimwear @amberlyvalentine @angela_chittenden

A post shared by Chanel Iman (@chaneliman) on

cute but she’ll rip your face off

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

why isn’t this rn

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

☀️☀️

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

Eclipse by @tropicofc 🖤

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on